bydlení - chechluvka

bytový dům
Chechlůvka
Title
Přejít na obsah
nabízíme

Bydlení

- Bytový dům Chechlůvka je bytovým domem, určeno klientům - seniorům, bez omezení věku, avšak schopných žít samostatně, případně s využitím terénní pečovatelské služby. Nabízíme možnost, jak vyřešit životní situaci, kdy senioři po ztrátě partnera zůstávají v bytě sami, či už nestačí sami na péči o jejich dům.
Byt nebo dům pronajmou, nebo prodají a nastěhují se k nám.

- Bydlení není určeno pro osoby trpící závažným duševním onemocněním, osoby závislé na alkoholu či jiných toxických látkách, osoby s epidemiologicky závažnou diagnózou vyžadující karanténní opatření (TBC, virová hepatitida, ...) a osoby neschopné adaptace a narušující společenské soužití.

- Kapacita bytového domu je 22 lůžek, byty jsou koncipovány pro jednu nebo dvě osoby, máme možnost ubytovat jednu osobu s omezenou schopností pohybu.

- V areálu je pro vyšší bezpečnost klientů zabudovaný kamerový systém ve všech veřejných prostorách, vstup do objektu je možný pouze přes recepci.  Klientům je denně v pracovní době k dispozici náš personál se snahou vyjít maximálně vstříc.

- Vstup a přízemí bytového domu je řešeno bezbariérově.

- K dispozici je klientům společenská místnost s knihovnou, masážními křesly, vybavené kuchyňky,  televizí a internetem, se vstupem do zahrady, kde klienti můžou grilovat, příp.si něco vypěstovat, nebo si jen tak posedět.

- Každý klient může užívat zařízení, vybavení a služby Bytového domu v souladu s Domovním řádem a s uzavřenou Smlouvou o ubytování a službách. Každý klient má svá práva, ale také povinnosti, stejně jako personál Bytového domu.

Návrat na obsah