foto Chechlůvka - chechluvka

bytový dům
Chechlůvka
Title
Přejít na obsah
fotogalerie

Fotogalerie okolo domu

Venkovní prostory nabízejí rozlehlou oplocenou zahradu a nádvoří,které je z větší části vydlážděné. V areálu je možnost využití míst k parkování. Hosté a veřejnost můžou k zaparkování auta využít parkovacích míst před budovou. K využití jsou i lavičky pro relax a odpočinek nebo popovídání si s kamarády. Kolem domu jsou vysázeny křoviny a jsou zde osázeny i skalky a truhlíky na balkónech. Prostorné terasy patřící k některým z bytů jsou také k dispozici pro odpočinek nebo relax u kávy. Přístup do domu je zajištěn hlavním vstupem a rovněž pohodlnou bezbariérovou rampou.

Fotogalerie interiéru

Kromě svého bytu má klient k dispozici přes 200m2 společných prostor v domě. Velká společenská místnost vytváří centrum v domě pro každého, kde si může každý najít své místo, ať už se jedná o využití kuchyňky, masážních křesel, čtení v knihovně, sledování televize s velkou obrazovkou nebo jen tak povídání si s kamarády. Tato místnost slouží i pro různé společenské akce, například k oslavě narozenin, Vánoc a jiných událostí. Na chodbách jsou k dispozici také odpočinkové koutky, kde si každy můře odpočinout třeba sám.

Fotogalerie bytů

Všechny byty jsou plně vybaveny novým nábytkem a novou plovoucí podlahou. Postel, která má elektrický polohovací rošt umožňuje pohodlné ležení a vstávání z postele. Nová matrace, polštář a deka s povlečením, je součástí postele. V části bytu je nový kuchyňský kout s dřezem a lednicí. Ve vybavení bytu je i záclona se závěsy. Každý byt má vlastní toaletu a koupelnu s se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem s osvětlením. Součásti koupelny je i ručník s velkou osuškou a jednotýdenní doplnění mýdla a toaletního papíru. Úklid bytu je zajištěn jednou týdně.
Návrat na obsah